Jedyny w Polsce autoryzowany dystrybutor schodołazów towarowych PowerMate®

PowerMate® i Trans-Trager mają przyjemość przedstawić:

Schodołazy towarowe PowerMate®

Z ładownością do 680 kg i zasięgiem pracy do 121,9 cm, schodołazy PowerMate® są używane przez tysiące firm na świecie dla bezpiecznego i efektywnego transportu ciężkich i niestandardowych gabarytowo ładunków, niezależnie od gałęzi przemysłu. Zmniejsz obciążenie operatorów nawet o 90% w porównaniu do klasycznego wózka bez systemu chodzącego. Zredukuj koszty pracy nawet o 50% lub więcej - zrób więcej mniejszą liczbą operatorów, dolicz to do swych zysków i zostań bardziej konkurencyjny cenowo. Zwiększ bezpieczeństwo w miejscu pracy - uniknij wielu urazów, które pośrednio i bezpośrednio wpływają na koszty pracy.
W ofercie schodołazy nowe oraz używane. Zapewniamy również profesjonalny serwis.

Wchodzenie po schodach, omijanie brakujących stopni.

PowerMate® wchodzą w górę i w dół schodów. Zostały zaprojektowane, aby pokonać 20 pięter w obu kierunkach z ładunkiem na jednym ładowaniu! Ze schodołazem PowerMate® masz możliwość pominięcia brakujących, zepsutych lub niepewnych stopni! Ta unikatowa cecha jest ceniona szczególnie przy dostarczaniu towarów i instalacji dla zabudowy starego typu oraz lokalizacji, gdzie stopnie nie zawsze mają identyczne wymiary.

Załadunek i rozładunek pojazdów

Nie musisz nosić schodołazu! Może sam wejść na większość samochodów, również z obciążeniem, dzięki możliwości ruchu roboczego nawet o 1 metr i więcej! Nie są konieczne żadne dodatkowe akcesoria. Możesz zaoszczędzić tysiące złotych na montażu windy towarowej do Twojego pojazdu, a schodołaz sam pokona wysokość, niezależnie od ładunku.Wyrównywanie poziomów ładunkowych, pokonywanie progów

PowerMate® są zaprojektowane jako urządzenie pokonujące wyższe przeszkody, nie tylko standardowe stopnie. Te możliwości są niezwykle cenne, aby uniknąć uszkodzeń artykułów delikatnych jak urządzenia sanitarne, sprzęt fotograficzny, maszyny wendingowe, kserokopiarki i automaty do gier. Dzięki użyciu schodołazu spada ryzyko uszkodzenia towarów, co zmniejsza koszty ewentualnych napraw!

Układanie w stosy, na blaty i podesty

Standardowe modele PowerMate® mają możliwość podnoszenia i układania w pionie do wysokości powyżej metra. Wysokość idealna dla ustawienia ładunku na blatach, podestach i cokołach. Ułatwia to również montaż naścienny. PowerMate® wprowadził również rozwiązania specjalne: podnośniki z podnoszonym stołem roboczym, transportery beczek, podnośniki do silników oraz podnośniki towarowe montowane na samochodach. Zapytaj naszego specjalistę o szczegóły.

Poznaj nasze najlepsze modele

Seria M
Najmocniejsze schodołazy do zadań specjalnych. Konstrukcja stalowa pozwala na transport ładunków do 680 kg po powierzchniach płaskich i 454 kg po schodach. Wysokość wchodzenia to 101,8 cm lub 121,9 cm, w zależności od wersji. Doskonale nadają się do transportu:
 • Automatów wendingowych
 • Maszyn do gier
 • Sejfów
 • Części wind
 • Pieców
 • Pomp
 • Wielu innych przedmiotów
Wbudowane pasy zapewniają pewne mocowanie ładunku, a dodatkowe rozkładane koła redukują wysiłek na powierzchniach płaskich. 
Seria L i LE
Lekkie schodołazy serii L i LE są doskonałe ze względu na znakomitą kontrolę nad ładunkiem. Aluminowa konstrukcja zapewnia niską wagę, dzięki czemu wyróżniają się one doskonałą zwrotnością. Wysokość wchodzenia to 88,9 cm lub 101,8 m, a maksymalny ładunek to 300 kg. Doskonale nadają się do transportu: 
 • Mebli
 • Klimatyzatorów
 • Pieców
 • Butli z gazami technicznymi
 • Kserokopiarek
 • Zapasowych części maszyn
 • Wielu innych przedmiotów
Seria LE posiada unikatową możliwość wstawiania ładunku na podesty,cokoły i podwyższenia. To wszystko jest możliwe dzięki dwum śrubom napędowym.

Zapytaj naszego specjalistę!

Masz pytania? 
Zapraszamy do kontaktu! 

 schodolazy@transtrager.pl 
 +48 695 938 321 – Maciej Sadowski

Potrzebujesz leasingu? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Interesują Cię używane egzemplarze? Sprawdź dostępność na: transtrager.olx.pl

Copyright ©2019 Transtrager.pl, 
All Rights Reserved
Transport

+48 601 637 560
biuro@transtrager.pl


+48 695 938 321
schodolazy@transtrager.pl