Thursday, May 16, 2019, 15:36

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Oczywiście nie boimy się ciężkiej pracy, nie prowadzimy biznesu w ciągłym strachu przed wypadkami, ale musimy oceniać ryzyko i unikać wszelkich urazów. To właśnie dlatego używamy schodołazów PowerMate® w branży transportowej.

Trans-Trager swoją przygodę z transportem i przeprowadzkami rozpoczął w 1996 roku. Zaczynając, mieliśmy jedynie jeden samochód, był to Żuk.

 

FSC Żuk

Początkowo, usługi transportowe wykonywaliśmy jedynie na potrzeby osób prywatnych. Podczas, gdy zdobywaliśmy doświadczenie, zorientowaliśmy się, że noszenie wszystkich przedmiotów ręcznie nie jest możliwe. Ciężkie pianina, sejf i stoły bilardowe wymagały coraz więcej i więcej osób i sił zaangażowanych w transport. Kiedy zaczęliśmy transportować wielkogabarytowe przedmioty dla firm, byliśmy pewni, że potrzebujemy pomocy. To właśnie wtedy pierwszy raz zetknęliśmy się ze schodołazami towarowymi PowerMate. To zmieniło naszą pracę diametralnie. Z urządzeniami PowerMate mogliśmy użyć mniejszej ekipy, transportując rzeźby i zasilacze UPS, nie wydłużając czasu pracy. Szybko okazało się, że jeden schodołaz to za mało. Brak przedstawiciela PowerMate w Polsce nagle stał się problemem. To był jasny sygnał, że nie tylko nam brakuje przedstawiciela w Polsce. Zdecydowaliśmy się wesprzeć inne firmy, które również poszukują bezpiecznych i ekonomicznych rozwiązań w transporcie.

 

Trening 150 kg i PowerMate M2B

Od kwietnia 2019, Trans-Trager jest dealerem rozwiązań L P International Inc. na Polskę. Z wieloletnim doświadczeniem w transporcie, jesteśmy pewni, że wiele firm przekona się o wartościach niesionych przez zaawansowane rozwiązania PowerMate. Trans-Trager, z właścicielem Janem Sadowskim na czele, wierzy, że ta współpraca wprowadzi nową erę transportu w Polsce. Nasze silne przywiązanie do bezpieczeństwa pozwala nam docenić możliwości tych urządzeń. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z tak doświadczonym i pomocnym zespołem z Kanady. 

 

Teraz, z wieloma samochodami i grupą pracowników w naszej firmie wierzymy, że używanie schodołazów PowerMate pomoże nam utrzymać pracowników w dobrej formie przez długi czas. Nasza praca jest teraz bardziej efektywna, a pracownicy są szczęśliwsi. Wart odnotowania jest również podziw klientów, kiedy widzą nas pracujących z najlepszymi schodołazami na rynku. BHP przede wszystkim.

Trans-Trager Schodołazy towarowePowerMate

 

                      

Paul Gazik

Rozwój biznesu,

PowerMate® – L P International Inc.

Ph: 1-519-759-3292 ext. 103

e-mail: pfg@PowerMate.info

URL: www.PowerMate.info

 
Jan Sadowski

Deale PowerMate® - Polska,

Trans-Trager

Ph:  +48 695 938 321 / + 48 601 637 560

e-mail: schodolazy@transtrager.pl

URL: www.transtrager.pl/schodolazy

 


No comments yet.
(*) Required fields
Copyright ©2019 Transtrager.pl, 
All Rights Reserved
Transport

+48 601 637 560
biuro@transtrager.pl


+48 695 938 321
schodolazy@transtrager.pl